Aktualności

Tylko remis w Siedliszowicach.

• autor: lksilkowice, 2014-09-08 13:29

Zapraszamy do przeczytania relacji z ostatniego ligowego meczu seniorów.

Niestety po niespodziewanym remisie przywozimy z Siedliszowic jedynie 1 punkt, choć obiektywnie oceniając byliśmy zdecydowanie lepsi na boisku i stworzyliśmy sporo klarownych sytuacji. Zawiodła skuteczność pod bramką przeciwnika. Nasi zawodnicy seryjnie marnowali kolejne okazje do zdobycia bramek, a tych naprawdę nie brakowało. Pierwsze 30 minut meczu praktycznie nie opuszczaliśmy połowy Siedliszowic, gospodarze nie byli w stanie nawet skontrować. Efektem takiej gry w 25. Minucie była bramka zdobyta przez Marcina Moryla. Po przerzuceniu ciężaru gry w prawej strony otrzymał prostopadłe podanie i znakomicie wykończył całą sytuację, asystował mu Patryk Woziwoda. Mogło się wydawać, że wygrana jest tylko kwestią czasu niestety było to zgubne myślenie. Dwa błędy w końcówce pierwszej połowy zadecydowały na wyniku. Na 1:1 wyrównał napastnik Błękitnych, który wykorzystał błąd bramkarza po rzucie wolnym. Z kolei druga bramka padła również po stałym fragmencie gry. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał kapitan Siedliszowic i na przerwę schodziliśmy przegrywając 2:1. W drugiej odsłonie mieliśmy powtórkę w początku spotkania. Próbując odrobić straty zamknęliśmy gospodarzy na ich połowie, a Ci bronili się rozpaczliwie. W 70. minucie, Patryk Woziwoda wykorzystał błąd obrońcy i bramkarza wyrównując stan gry. Jednak to wszystko na było Nas stać w tym meczu, choć mieliśmy jeszcze swoje okazje. Wynikiem ofensywnej gry do przodu narażaliśmy się na kontry, ale obrońcy w porę wyjaśniali każdą sytuację nie dopuszczając rywala w pole karne. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, możemy tylko żałować niewykorzystanych sytuacji.

W pozostałych meczach lider w Woli Żelichowskiej pokonał Wisłę Borusowę 2:1. Biskupice pewnie ograły Ujscie Jezucickie. W Dąbrownie kibice mogli oglądać sporo bramek z sprawą DTSu, który wygrał 4:3 z Orłem. W ostatnim meczu Polonia Kłyż wygrała wyjazdowe spotkanie 1:3 z Ćwikowem. Po dwóch kolejkach zajmujemy 4. pozycje.

Za tydzień gramy już u siebie z Dunajc Ujście Jezuickie. Początek spotkania o godzinie 11:00. A zapowiedź będzie niedługo na naszej stronie internetowej.